| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt bruneta cu ochi negri credeti ca o sa imi stea bine blonda argintiu? am mai avut suvite blonde si nu imi statea rau... ce >ziceti?:

9 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu cred ca nu iti sta bine daca ai tenul inchis. vine are aiurea. si blondul e cam greu de intretinut ca'ti cresc radacinile... si iti si arde rau parull. cum crezi dar dara ai tenul inchis nu o sa-ti stea bine.big grin

| BuBuLyNa a răspuns:

Incearca ca nai de pierdut nimic! Daca tie iti place culoare o poti pastra sau luna viitoare ti-o schimbi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blond argintiu merge la orice culoare de ochi, ii pune in evidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai fain, dintotdeauna mi-au placut cum aratau blondele cu ochi negrii, as vrea sa fiu blondalove struck. Nu mai sta pe ganduri` o sa arati de`a dreptul superrrb! Mai ales daca ai si tenul` putin mai inchis. Ce`i mai frumos decat o blonda bronzata cu ochi negrii?laughing

Sa te vopsesti`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine nuuu...si eu am incercat si am plans cand m-am vazut si cat de mult mi-am deteriorat parul...sad

| alexxaz a răspuns:

Depinde de nuanta tenului, daca e inchis la culoare s-ar putea sa nu arate prea bine. Eu zic sa incepi cu un blond mediu, nu direct cu blond argintiu pentru ca e prea mare diferenta.

| gargaritza a răspuns:

Depinde de tenul tau, daca ai ten inchis nu o sa iti stea bine, dar daca ai tenul deschis atunci cu siguranta te va prinde culoarea.

:*

| BiancaHardcore a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine, sunt bruneta cu ochi negri, cu tenul putin inchis si la fel ca tine vreau sa ma fac si eu blonda, dar sunt foarte indecisa...ma gandesc ca o sa imi deteriorez parul si nici nu o sa imi stea bine...

| princess_9020 a răspuns:

Si eu am ochii negri si sunt blonda argintiu, incearca o sa arati bine, dar conteaza si tenul foarte mult.