| andreeada a întrebat:

As vrea sa-mi fac suvite rosi (cu sampon), sunt blonda si am ochi verzi credeti ca o sa-mi stea bine? Pentru a va orienta uitati-va la poza de la profil poate va e de ajutor! Astept cat mai multe pareri.Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| kíddσ_x a răspuns:

Da. mi se pare ca ti-ai sta destul de binewinking

5 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Cu siguranta ti-ar sta bine!

| andreeada explică:

Pai de ce sa mi -l decolorez ca sa-mi iasa blond? Eu sunt blonda natural nu-s vopsita!

| Klara a răspuns:

Nu prea cred ca se prinde rosul la blond...thinking

| adriana_5532 a răspuns:

Pai daca iti faci suvite rosi cu sampon trebuie sa te decolorezi ca altfel nu iti iasa culoarea si cand te decolorezi iti iasa blond.si vezi cum iti sta daca nu iti place dupa cateva spalari se duce rosu accela si ramane blondhappy si eu am suvite roz tot cu samponbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neaparat o sa arati splendid