| BiancaDenisa a întrebat:

Daca sunt putin mai palida la fata mi-ar sta bine cu o rochita ticlam, nu?

Răspuns Câştigător
| andreea25_8864 a răspuns:

Da cum sa nu, ti-ar sta foarte bine.winking

4 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Da o sa.ti stea bine, asa sunt si eu, alba la fata si ma imbrac cu culori tari.

| SelinaKyle a răspuns:

Normal da, dar depinde si de culoarea parului. Daca ai parul mai deschis la culoare iti va iesi in evidenta rochia. Daca il ai mai inchis poarta o curea sau papuci inchisi la culoare ca si parul.

| Issaa a răspuns:

Mai palida in sens de mai alba?
si da ti-ar sta destul de bine

| samiradeea a răspuns:

Lunga sau scurta? Te-as sfatiu sa porti o rochita rosie sau albastra.