| Annuk2000 a întrebat:

Daca te tunzi în butterfly hair cut, când te vei spala pe cap va mai arată la fel?

4 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Da pentru ca prinde volum. Ba chiar daca il ai uleios inainte sa-ti faci baie clar nu o sa mai stea la fel.

| Xox0 a răspuns:

Depinde de tipul de par si de cum se aseaza dupa spalare, dar taietura firului ramane aceeasi.

| RaluAle00 a răspuns:

Dacă te usuci la cap și îți așezi parul va fi na.

| Sebi2023 a răspuns:

Depinde de cât șampon folosești sau cât te speli. Daca folosești mult sau dacă te speli prea mult e posibil sa nu mai arate la fel