| FuturePlayerFootball a întrebat:

Daca te tunzi la 0 in tot capul se indreapta parul dupa ce creste?

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu prea cred.

| Aiden a răspuns:

Absolut niciodată. Dar dacă vrei să îţi încreţeşti sau îndrepţi părul o singură dată şi să rămână aşa, există două procedee: pentru îndreptare 'relaxing' şi pentru încreţire 'perming'. Aceste proceduri se bazează pe folosirea unor substanţe chimice care schimbă forma keratinei (proteina principală din care e făcut părul). Tastează cuvintele pe youtube şi ai să înţelegi ce şi cum. Succes.

| oița112 a răspuns:

Si eu ma tot intreb mereu...dar cred ca da...

| dmmf a răspuns:

Depinde de fiecare, nu e o regula sa fie asa.