| AliinaSomerhalder a întrebat:

Daca tim dieta disociata pe zile o saptamana, am sanse sa dau 4-5 kg? Da conteaza ordinea sau pot aa tin cum vreau. De ex prima zi carne de pui a doua zi lactate a treia zi fructe a patra zi peste a cincea zi legume a sasea si a saptea zi sa imi aleg tot unul din alimentele din zilele trecute. E ok? As vrea sa stiu daca ati tinut si voi si daca a dat rezultate

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Tu esti obsedata de a tine dieta. Ai pus atatea intrebari ca pana acum slabeai big grin
Cate kg. ai peste cat ar trebui?

| AliinaSomerhalder explică (pentru horia2012):

Am 63... Vreau sa ajung urgent la 55-57... Daca reusesc mai repede gata, nu va mai stresez cu atatea intrebari laughing

| horia2012 a răspuns (pentru AliinaSomerhalder):

Dar nu ma strezei de loc, cel mult cateva migrene de-ti vine sa urci pe pereti laughing. Acuma, pentru niste amarate de 6-8 Kile din cata aritmetica mai stiu, de ce nu continui cu Ducan. Mai devreme de o 1 luina, maxim 1, 5 luni
nu vei resusi. Asta pentru ca nu ai diferenta prea mare de greutate. Cu cat esti mai grasa, cu atat dai jos mai mult in prima perioada. La tine nu cazul.
6 k nu te transforma intr-o elefantoaica big grin. Asa ca tine cu incredere Ducan, mergi pe jos (dar nu din magazin in magazin), 1 ora pe zi in 2 reprize, lasa sarea si bea apa.

| AliinaSomerhalder explică (pentru horia2012):

Gata, tin dieta disociata. Deja am dat un kg in prima zi doar cu pui. Maine cu legume sau fructe. Si imi cer scuze pentru migrenele create laughing))

| horia2012 a răspuns (pentru AliinaSomerhalder):

Foarte bine.Nu uita de plimbare. De slabit vei slabi, problema o sa apara la mentinerea greutatii. Asta e greu. Daca tendinta corpului tau e de a sa se ingrasa, ai de tras. Scuze acceptate happy