| AnYkA52 a întrebat:

Dati-mi exemple de nume faine pentru mess(nu pentru id, pentru cum sa apar in lista prietenilor), daca va este de folos pe mine ma cheama Ana, puteti in engleza niste cuvinte ex: ingerashul dragut, magic buterfly... si exemple cu numele meu.Multumesc.Dau funda'!happy:*big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| PandaGirl a răspuns:

V´¯`×) Princess Anuta (×´¯`v^·· Cauta aici: http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/ si uite niste nume: Princess Anuta Candy Cane Colored Any Funy Anita expensive PINK GIRL DuLcEata aNuTzA mInI sTaR AnA ToXyC gIrLs CoLoRaTa AnImAtA BoMbOnIk SuPeR mIK aCaDeAuA De CaPsUnI

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ady_9137 a răspuns:

Cutest angel ohappy
fundita?big grin
Daca vrei mai multe nume dai add adyconquerfan big grin
Bafta!

| Alex_7297 a răspuns:

"Ana" mi se pare cel mai bun nume posibil, sincer...

| yuLikk a răspuns:

●aηηa ● beautiful girl ™

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana_love_magic

anutza_butterfly

ana_love_you

etc.winking

sper ca ti'au fost de foloslove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuzama...nu am fost atenta am crezut ca id vrei tuh, uite niste nume interesante : ~*Ana*~Magic~*Butterfly*~

sper sa-ti placa... mi se pare simplu si dragut:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ஐ aηa ℓσνє ѕкιттℓєѕ ღ
٩(●̮̮̃•̃) aииa мagı¢ вυттeяfłч ★
๑۩۞۩๑ ιɴɢeraн de cιocolaтa ♡
☆ ᾄᾗὗҭẓᾄ ҭἔ ``ὗвἔṩђҭἔ вᾧᾄᾄ ღ

| Prigatdevisine a răspuns:

~ Crazy Girl ~
* Sweet Girl *
SwEeT GiRl WiTh No NaMe
Ana Crazy Angel
[love struck] AnA>CoLoRaThA [love struck]
Scumpica Doolce :*

nu prea am inspiratiebig grin sper ca te-am ajutat :*

| LaLii a răspuns:

Your Doll Annaly
For you Anna
She's a baby doll Anna. le aranjezii tu cum vreiibig grin Funda? happy

| FragenSieMIr a răspuns:

Salut Ana nume interesante ar putea fi: AnnALoLLipop BlackAnA RockYourWorld ThatsME daca te ajuta e OK! daca nu asta e happy