| sKilL a întrebat:

Dati-mi si mie idei de tatuaje. un mesaj mic. ceva de genul. mesaje pentru parinti. sau ceva mesaje religioase...

2 răspunsuri:
| Serenity_3531 a răspuns:

Cum sa-ti dea cineva idei pentru tatuaje? In primul rand trebuie pentru tine sa insemne ceva acel simbol sau citat, etc. Cum sa-ti tatuezi Nihil sine Deo doar ca ti-am spus eu?
Trebuie foarte bine sa te gandesti inainte de a te tatua. Poate o sa te plictisesti de el, si vei regreta. Deci gandeste-te bine inainte.
Nu te tatuezi doar ca e "cool".
Noroc happy

| sKilL explică:

______________
eu ma refeream ca vreau pentru parinti. dar ceva misto. nu am idee exact ce sa scriu pentru ei. nu ins ca imi fac tatuaj cu ce zici tu. nu ai inteles. si sunt multi care intr-adevar se tatueaza ca e cool isi fac tot felul de desene. tot felul de simboluri. care li se par lor mai misto. (dar apoi regreta) unii. ca nu mai e la moda acel simbol. etc.