| cristina a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei cum sa-mi prind parul pentru ca l-am tuns si imi pare rau si acum nu-mi mai sta delocbig grin.cum as putea sa-l prind dati-mi niste idei pls

Răspuns Câştigător
| oO a răspuns:

Il strangi intr-o coada de aia tapata gen de callaughing

sau daca nu cu spuma:X

sau cu difuzoru de la uscator

sau placathinking

P. s: sunt sigura ca iti sta bine oricum:X

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Te ajut eu:
Materiale: elastic, par
Actiuni: Luam elasticul, luam parul, prindem elasticul de par.
Pret: 50 RON

Bafta! =)

| cristina explică:

Prefer poze sa vad daca aveti ceva...site-uri va rog:d

| candycarrie a răspuns:

Fa'l cu presa, orice freza arata bine cu parul ft drept big grin

| gagaangel a răspuns:

Poti sal stangi intr-o codita la spate sau in coc depinde de cat de scurt este sau iitzi poti lua niste clame acum daca ai breton il poti lua sal trasucesti si sal dai pe spate si sal prinzi cu o clama
sunt multe coafuri acum depinde de lungimea parului si nu prea am cum sa-ti spun tongue

| iSunnyAle a răspuns:

Depinde cat de scurt il ai.
si eu il am foarte scurt.si imi pare rau.dar.ma joc in el si iese ceva
joacate si tu in parul tau
ciufulestel. puneti agrafe...bentite
si o sa iti iasa ceva frumos
winking
ai incredere in instinctsmug