| genutzz a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cum sa imi prind parul la scoala ca nu imi sta deloc bine sad Am parul tuns in scari si breton pe partea dreapta adica (de la stanga spre dreapta ). dati-mi idei ca nu stiu.dau fundita big grin Fara glume

Răspuns Câştigător
| Cris_Cristina_1983 a răspuns:

Si eu am parul fix ca tine.mie imi place sa il intind cu placa si sa il las asa desprins imi sta foarte bine si cred ca si tie ti-ar sta superb happy.pai in coada,intr-o parte cum are antonia, messy bun (coc din ala mai imprastiat, dar arata superb love struck), coc intr-o parte, sau doua codite lejere arata foarte sexy la cele cu bretonu intro parte...:*

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În coadă de cal, coc, cum te simţi tu bine.
Te pup!

| Fabiana2R a răspuns:

Si eu tot asa il aveam tuns pana de curand! il poti prinde intai intr-o coada simpla de tip cal, iar apoi sa ridici coada si sa o prinzi putin mai sus cu un cleste! iti va sta mult mai ridicat si va avea un efect uluitor. ai putea incerca in unele zile sa iti pui o coronita sau o bentita sau chiar o agrafa pentru a evidentia o schimbare. ai putea sa iti impletesti o suvita de par care sa treaca pe deasupra bretonului catre partea cealalta sau sa incerci o impletitura de tip peste!

| stepphy a răspuns:

Fa-ti un bob fals;). http://www.unica.ro/......-fals.html