| secre1girl a întrebat:

Dati-mi si mie niste trucuri de frumusete simple si naturale

4 răspunsuri:
| Day19 a răspuns:

Iti recomand o masca de avocado facuta in casa. E foarte buna pentru fata!
SPER SA-TI FIE DE AJUTOR!

| CristinaValentina a răspuns:

Nu stiu exact la ce trucuri te referi, dar ïti pot recomanda cateva chestii care nu vor trece neobservate:
-poti incerca sa te machezi putin (nu in cantitati industriale) cu putin fard de pleoape (potrivit cu culoarea ochilor) si rimel
-poarta haine cat mai feminine si care sa se potriveasca trasaturilor fizice
...si o chestie pe care deseori o neglijam, comportamentul.degeaba esti frumoasa daca la capitolul comportament nu ai nicio treaba :d

| delma a răspuns:

Nu te mai uita in oglinda! kiss

| nicolaalexa a răspuns:

Toti stim ca frumusetea vine uneori din interior,deci iti voi arata un truc natural si usor de folosit:
-fructele decoreaza tenul hranindu-l cu multe vitamine, deci un preparat delicios cu multe fructe este sucul mixt proaspat:
-capsunele si bananele sunt o combinatie grozava pentru piele.
Succes, funda!