| laurentiu345345234 a întrebat:

vreua sa mai invat si eu niste trucuri simple sa fac show pe la scoala dati-mi si mie trucuri cat mai simple usor de facut si mai am o intrebare cum a facut johanes sa mearga pe apa dau funda!

8 răspunsuri:
| luci12nf a răspuns:

Pai depinde in ce clasa esti. De exemplu eu o data am facut un pahar sa se electrolizeze si apoi se lipea de mana mea fara sa il tin. Chestia asta sa o faci la colegi care nu prea invata...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi noaptea la un rau si fa o trecatoare din sticla groasa sa te tina pe tine.Acea trecatoare sa fie la vreo 5 cm sub apa,atat cat sa nu se vada. A doua zi,chemi amici, rude, familie, si le zici ca esti dumnezeu si ca mergi pe apa.II duci la locull cu pricina si mergi pe trecatoarea aceea.Ce sa zic, johanes asta crezi ca a reusit in alt fel? Eu nu cred.

| YoChriss a răspuns:

Salut! pai incearca: http://www.youtube.com/watch?v=dgLUbXSqwSs sau poti cauta pe google simple magic tricks si gasesti o gramada de siteuri. Inainte sa mergi la scoala exerseaza 2-3 saptamani, pentru ca altfel vor rade colegii de tine. Nimeni de pe site-ul asta cred ca nu stie cum a mers Johanes pe apa, pentru ca este un truc doar pentru cei foarte experimentati. Funda?

| PunisheR01 a răspuns:

Nu se stie exact, stiu un truc in care poti merge pe apa, dar trebuie sa fie o masa transparenta sa nu se vada prin apa si niste oameni implicati care sa impinga apa si sa se mire ceva de genu... Uita-te la Dynamo e cel mai tare om care face trucuri din lume happy

| asdfghjkl33 a răspuns:

Uite aici un site cu trucuri
http://trucurisimagie.com/
Succes!

| p1ftel a răspuns:

Frate e usor sa faci trucuri sau sa faci colegi sa rada, poti sa le legi la ora ghiozdanul de scaun sau sa le pui supergle pe scaun, dar dca nu vrei astea poti sa faci glume:sti de ce a trecut gaina strada ca era reducere la oua..gasesti si tu pe net glume

| Cristian_Alexandru_1997_vt0W a răspuns:

Intra pe youtube si cauta acolo trucuri... si mersu pe apa sun un fel de bare trasparente puse in apa care iti dau iluzia ca merge pe apa... bftwinking da-mi funda laughing