| Diana_7451 a întrebat:

Dati niste sfaturi pentru cresterea parului.
Dar nu uleiul de ricin deoarece ingrasa parul repede, si la mine parul si fara ajutor se ingrasa repede.
Funda.

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Tineti parul intr-o coada ca asa creste mult mai repede si

Un par lung, frumos si sanatos nu se obtine printr-o minune. Aceste rezultate cer timp, atentie si o ingrijire temeinica. Daca iti doresti sa ai suvite mai lungi si dese, fara sa fii nevoita sa apelezi la mese, incearca sa tii cont de urmatoarele sfaturi.

Adopta o alimentatie sanatoasa
Tunde-l periodic
Maseaza-ti pielea capului
Evita tratamentele chimice

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa folosesti tinctura de ardei iute, e buna pentru cresterea parului.