| anutza1 a întrebat:

Dati si mie va rog niste site-uri unde pot gasi niste modele de haine de vara in styl emo cit mai dragute. vreau cit mai multe si nu uitati sa fie EmO

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

In primul rand invata sa scrii.
In al doilea rand nu prea gasesti haine emo pe net. De fapt cei EMO nici nu au propriile haine, ei au imprumutat din diferite culturi (blugii aia conici ai house-rilor, incaltarile skaterilor, tricourile rockerilor, frezele punkistilor).
Ia'ti conversi, blugi conici (skinny, stransi pe picior) tricouri cu band-uri gen: Alessana, Alexisonfire, etc, insigne gen: Pink Death s. a!