| KatJH a întrebat:

DatiXDmi un site pe care se vand haine

Răspuns Câştigător
| Dianna_7625 a răspuns:

Miniprix.ro
starshiners.ro
okazii.ro

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Fa-ti cont pe http://trendzone.ro/ si ofera la vanzare hainele. Mai poti incerca si pe http://tizo.ro/ Succes.

| mihaela31 a răspuns:

Hainetari.ro, erry store.ro,

| nom a răspuns:

Miniprix

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Itirecomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Tutan_Alina_1982 a răspuns:

Încearcă www.vandhainelemele.ro. Este o platforma online GRATUITĂ de anunturi dedicată hainelor din propria garderoba. E foarte ușor de utilizat.

| fan11 a răspuns:

Incearca pe www.miniprix.ro