| NiceBaby a întrebat:

Dau funda.Am mai pus intrebarea. Ce frizura imi recomandati pentru anul viitor. Voi fi clasa 7. Vreau sa-mi schimb look-ul si am nevoie de idei. Ceva modern.Am parul ca in poza, ca la Selena.

7 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Bretonul drept se poarta cel mai mult in 2010 poti sa-ti lasi asa si sa-ti faci un breton

| Mar a răspuns:

Incearca o tunsoare in scari cu bretonul intr-o parte.asa o sa am eu frizura in clasa a7-a.

| andreeaaa1 a răspuns:

Apropo de primul raspuns asa sunt tunsa si eu si sunt si in clasa 7.asta iti recomandwinking

| nataliam a răspuns:

Incearca un bob, gen Gwyneth Paltrow. Ca sa nu renunti la lungimea parului prea tare. Si lasa`ti bretonul sa creasca. si daca vrei ceva interesant, du-te la farmacie si cere "castelani". Este o sticluta mica cu dezinfectant, dar se foloseste si pe par. Are culoarea roz. Iti faci 2-3 suvite mai groase pe dedesubt si dai cu castelani. Daca vrei sa iasa mai deschis, mai diluezi cu apa. Nu e permanent, se duce dupa 3-4 spalari. Se estompeaza treptat.

| NiceBaby explică:

Ms la toti dar cred ca astept sa mai creasca.Si daca creste nu mai e ondulat. Ii tai virfurile drepte si imi fac si breton drept iar pina ca n-am ce face din el.
Cred ca pe la vara viitoare voi urma si sfatul tau ciufix.

| mymy a răspuns:

Bob cu breton pana la baza sprancenelor
o sa fi cool b-)