| IngerCazator a întrebat:

Dau funda!

Am o intrebare la care imi poate raspunde doar un coordonator, lider sau eventual reprezentant avon. Deci va rog ceilalti nu raspundeti aiurea.

Ieri am fost la sediul avon ca sa ma inscriu, (eu am 16 asa ca ma inscris prietenul meu care are 19) am completat toate alea comanda pe acare am strans-o a fost data si acum am primit pe e-mail o chestie de la avon unde trebuie sa completez mai multe lucruri ca sa ma inregistrez pe site.

Iar intrebarea mea este urmatoarea: Trebuie sa introduc acolo datele mele sau a prietenului meu?

Răspuns Câştigător
| Ho1 a răspuns:

Scrie numele tau, telefonul, dar acolo mai este loc si pentru inca persoane, daca ceva scriele si pe ale lui, daca inca esti minora.Asa am facut eu.Am 14 si am fost cu bunica, si doamna ceea a cerut datele mele dar si ale bunicai.

1 răspuns:
| Pava_Angelo_1990 a răspuns:

Datele tale happy Sper ca ti-am fost de ajutor