| cRaZyYkiD a întrebat:

big grin Pentru cine e reprezentant AVON: de ieri m.am inscris si nu stiu ce trebuie sa fac pentru a trimite prima mea comanda. Trebuie sa o trimit prin e-mail? Va rog sa imi spuneti puppy dog eyes :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| claudytza01 a răspuns:

Prima data trebuie sa plasezi comanda reprezentatului care te-a sunat si dupa iti poti creea un cont pe site-ul Avon doar dupa ce iti soseste comanda deoarece iti trebuie nr.de reprezentant de pe foaia cu produsele comandate:*

| Ioana658932177 a răspuns:

Daca e prima comanda, Vorbeste cu liderul tau. Mie liderul mi-a dat prima mea comanda