| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA :*
Ce parere aveti despre parfumul Giordani White? As vrea sa mi-l comand, insa nu se dau mostre la Oriflame...Va rog, care il aveti sau macar l-ati mirosit vreodata sa-mi spuneti parerea voastra si sa-mi dati un sfat daca sa-l comand sau nu. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il foloesc! de cateva luni numai pe elhappy ca e zi ca e searalove struck il ador mirosul persista nu gluma si e un parfum tare nu din ala dulce gretos! il am si pe celalalt giordani gold si imi place insa white il iubesc:Xlove struck nu o sa regreti ca l-ai cumparat pa-pa

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

Buna,
De unde ai auzit ca nu se dau mostre la Oriflame? Exista mostre la mai toate produsele parfumuri, creme, rujuri, fond de ten etc...Parfumul miroase super. Am ambele variante atat gold cat si white, daca esti din Buc te pot ajuta, ti-l pot arata si daca nu iti place nu il cumperi.