| pisicuta2884 a întrebat:

Dau funda! Ce sa fac ca sa-mi creasca unghiile mai repede? Am nevoie pentru sarbatoarea Pastelui. Va rog sa-mi dati si niste idei, modele etc.big grin

Răspuns Câştigător
| Rennata a răspuns:

Buna!kiss Eu ca sa-mi creasca unghiile mari repede, imi pun intr-un bol un dop de ulei un oik de sare si 2 cani cu apa! apoi de dimineata sunt mai mari poti folosi acest sfat in fiecre dimineata, apoi dupa ce am lasat vreo 5 minute te stergi cu un servetel si te dai cu crema fara sa te speli. Sper sa iti mearga bagta! FUNDA? PLZZ?!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune-ti unghii false si gata.

| 070Alexa a răspuns:

Se aplica dimineata si seara in zona cuticulelor vei vedea rezultate in vreo 3 zile. O lasi sa se usuce ea nu o iei cu nimic. http://www.myflame.ro/productDetail.asp?id=696&n=

| Someoneeene a răspuns:

Eu am avut ceva de la avon dar acum mult timp...

| costin7 a răspuns:

Pune unghii false sau da cu intaritorde unghii sau cu lac
daca nu merge lasale sa creasca singure