| CiocolataCuPiper a întrebat:

! dau funda... imi plac foarte mult tinutele alea cu jabiere. am si eu jambiere dinalea numai ca nu stiu cum sa le potrivesc cu tinutele mele. pe ce site as putea gasi poze asa?

2 răspunsuri:
| FreakyChucky a răspuns:

La o tinuta sport (colant sau un pantalon de trening mulat), iar in picioare - pantofi de sport ( adidasi, tenisi).
Sunt foarte vesele si poti sa le asortezi cu tricoul sau bluza, cu sireturile de la pantofii sport sau cu elasticul din par( daca ai parul lung si il strangi in coada )!
nu stiu ceva site cu poze dar scrie pe google "tinute cu jambiere" sau altceva si sunt o gramada de imagini
bafta :*

| Biancaa2013 a răspuns:

Pai, site nu prea stiu. poti cauta pe google si dai la imagini big grin. Si eu am 2 perechi. Eu le folosesc la blugii foarte stamti pe picior si colanti big grin Iar daca ai in picioare cizme, le poti lasa in jos pe cizma big grin eu asa fac. laughing) Sper ca ti-am fost de ajutor, Funda? :*