| MihaiMihăiuş a întrebat:

Dau funda si folositor.Salut! Vreau sa stiu care e tinuta care va arata cel mai bine.Am 1 pereche de blugi stramti si simpli, 1 pereche de blugi gri si stramti, au niste chesii pe ei, 1 pereche de blugi negri cu niste semne gri nu sunt stramti.Si acum adidasi, am o pereche de bascheti Taima, gri, mai am o pereche de Converse-uri negri, niste tenesi gri, din piele.Acum bluze: am un fel de camasa stiti voi, are pe corp ca o camasa si are diferite semne, iar la maneci are ca o bluza normala, si alte bluze de tot felul.Si daca nu va suparati puteti sa-mi spuneti si niste frizuri misto.

2 răspunsuri:
| effect a răspuns:

1 pereche de blugi simpli, bascheti sau tenisi, si o camasa bagata in pantaloni si sa i sufleci manecele mai casual pana pe la cot si un sacou merge fain nu foarte elegant :-)si ca frizura poti sa ti l prinzi mai sus in coada daca ai parul mai lung sau daca nu sa il indrepti putin si sa l ciufulesti :-) si accesorizeaza cu un martisor amuzant si o esarfa mai colorata:-)

| MihaiMihăiuş explică:

Vreau sa stiu ce tinuta se potriveste...dar de baiat...nus fata