| yulya25 a întrebat:

Ce merge mai bine cu o pereche de blugi negri simpli si mulati si o camasa cu maneca scurta neagra in carouri? (cizmulite crosetate albe aproape pana la genunchi sau tenesi albi )

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Daca camasa este lunga... i-ati tenesii iar daca este scurta ( nu ma refer la maneci ) i-ati cizmulitele.winking fundahappy

7 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy Acele cizmulite de care zici tu merg doar la pantaloni scuri,sau la rochite, tot mai scurte, deasupra genunchiului.Merg mult mai bine tenisi albi, mai ales ca restul tinutei e mai casul-camasa, si pantaloni.
succes in noul an scolarhappy

| ICanSeeAll a răspuns:

Tenesii s-ar potrivi de minune.

| Minalore a răspuns:

Oticare merge, dar eu as incerca tenesii

| Bellatris a răspuns:

Pentru cizmulitele crosetate ti-as recomanda niste pantaloni scurti albi sau negrii.

La tinuta specificata, eu zic ca merg tenesii.

| aolicaaaaa a răspuns:

Clar tenesii albi.Cizmulitele crosetate poarta-le la finalul toamnei daca vrei cu aceeasi tinuta doar ca adauga o caciulita de aia cu urechiuse si mot.sunt foarte funny si la modahappy

| danyz a răspuns:

Tenesii cred ca sunt mai buni

| yulya25 explică:

Danyz si cizmele si tenesii sunt bune pentru ca doar le-am cumparat si nu le-am purtat niciodata, daca ai vrut sa te referi la altceva exprima-te corect