| ?! a întrebat:

[dau fundita!] Hei. Stie cineva daca exista site-ul Idm? cu haine, etc? Daca nu exista unde se afla magazinul idm?
ps: sunt din bucuresti happy.

Răspuns Câştigător
| annushk a răspuns:

IDM basarab este un centru comercial situat in apropierea pasajului si a statiei de metrou basarab. Programul magazinului este de luni pana simbata de la 10:00 la 20:00 iar duminica de la 10:00 la ora 16:00

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statia de metrou grozavesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum, chestia cu "site-ul idm" e penibila, in locul tau o rumegam putin inainte sa o postez.

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| rodik a răspuns:

IDM basarab este un centru comercial situat in apropierea pasajului si a statiei de metrou basarab. Programul magazinului este de luni pana simbata de la 10:00 la 20:00 iar duminica de la 10:00 la ora 16:00.