| ?! a întrebat:

[Dau fundita!] Hei. Ati comandat vreodata de pe site-ul New Yorker? sau exista magazin in Bucuresti? :d. Ca am vazut niste haine superbe. Si vreau sa stiu daca exista si site :d. Daca nu exista, magazinul pe unde se aflta thinking

Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| loove.music a răspuns:

Uite cate magazine new yorker stiu eu :

E unul in afi palace cotroceni, in auchan si in sunplaza

Sper ca te-am ajutat >:d<

papaa :*

| bibovski a răspuns:

NewYorker, a deschis primul magazin din Bucuresti, pe o suprafata de 730 de metri patrati si situat in complexul comercial Militari Shopping Center.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ma intreb si eu. Nu stiu daca exista si site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au un site: www.newyorker.de

si am vazut si eu multe chestii misto si as vrea sa le iau de pe site. sa nu mai merg la magazin. dar din cate am cautat am vazut ca nu se poate:|

| HBK a răspuns:

Mi-am facut eu cumparaturi acum cateva saptamani la magazinul New Yorker din AFI Palace Cotroceni. Daca ai drum pe acolo, vei gasi ce iti doresti.

| superstar21 a răspuns:

(daca vrei poti sa-mi dai fundita) eu nu stiu dar mama mea ( are 30 ani ) stie ( poti sa vorbesti cu ea daca intri pe id bia_bia02 e al meu dar i l-am dat ei pentru 1 saptamana ca nu ii mai mergea adresa ei )

| Neemdo a răspuns:

Online nu poți cumpăra, dar știu locația, unul se afla la uniri, cum urci spre tramvai, și celalalt este la sun plaza, al doilea etaj