| ?! a întrebat:

[Dau fundita!] Helău guys :d! Vine vara si am nevoie de un costum de baie. Imi puteti da si mie niste poze cu costume de baie [slipul sa fie boxer :d] daca se poate ceva de genu` : http://www.bizoo.ro/......70168.jpg. Daca se poate si niste preturi :d. Si unde as putea sa-l gasesc. Sunt din Bucuresti. Thx.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Nu cred ca au aparut inca costumele de baie
Mai asteapta putin...

| ?! explică:

@first4my : poate nu mi-au fost de folos raspunsurie. poate mai asteptam, sa vad, poate mai dadea cineva un raspuns happy. Multumit? happy

| Spintecatorul a răspuns:

De curiozitate m-am uiatat la intrebarile tale si la toate ai expresita "[Dau fundita!] Helău guys ", dar nu era la nici o intrebarea fundita...

| T!mea a răspuns:

Mai asteapta cu costumele de baie, vara e inca departe. la mine ninge si tu vrei costum de baie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. mie mi se pare foarte dragut. lesi mesaj daca ti-a placut si tie plssss.http://www.perfectlady.ro/gal_shopping/668.jpg