| GalinaBlanca a întrebat:

Dc nu imi poate spune nimeni cum modific o poza in photoshop, adica sa schimb coafura cu parul care il am acolo?sad nu sa lipesc coafuri cum sunt programele alea. taaz sau altele.sad Cine ma ajuta?sad

1 răspuns:
| FerLin a răspuns:

Probabil din cauza ca photoshop este un program foarte complex iar multi fac cursuri pentru a invata sa-l foloseasca sau citesc niste carti de sute de pagini despre utilizarea photoshopului iar tu vrei lamuriri in cateva randuri. Bineinteles ca pentru ce iti trebuie tie nu trebuie sa faci cursuri sau sa citesti sute de pagini dar e cam greu sa gasesti pe cineva care sa aiba rabdare sa-ti explice care din sutele de aplicatii sa o folosesti, cum, cand etc. Mai bine te-ai interesa de un programel mai simplu pe care sa-l inveti sa-l folosesti.