| GalinaBlanca a întrebat:

Buna TPU.Este cineva pe acest site care stie utiliza fff bine photoshop-ul? Am nevoie de cineva care ma poate ajuta happy Sa schimb de exemplu coafura din parul care il am in poza, nu sa lipesc par sau coafuri cum sunt unele programe online, sau sa imi pun unghii, sau sa schimb imbracamintea, sau sa pot sa ma intineresc sau imbatranesc in poza.Deci in concluzie, chestii de astea mai sofisticate. Daca este cineva care sa ma poate ajuta, il rog sa imi lase aici comm sau mesaj privat. Si evident va avea funda :Xbig grin

1 răspuns:
| KatyKat a răspuns:

Eu știu foarte bine Photoshop-ul însă știi că este foarte complicat să editezi cu această programă, ai nevoie de timp și răbdare, cunosc multe programe (de fapt doar una), este foarte bună în ceea ce privește coafuri, culoarea ochilor, pielii, dar în nici un caz ceva legat de haine, și unghii, îmi pare rău..Deci dacă dorești vizitează pizap.com )