| anonim_4396 a întrebat:

De ce acesti Conversi inalti nu ar putea fi OK purtati si de baieti? ca nu inteleg?

http://fc06.deviantart.net/......3j0eeg.jpg

4 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Doar daca nu ai fii in toate mintile sa porti asa ceva, crezi ca un baiat ar putea purta fusta?laughing)nu~~~

| Rockăr a răspuns:

Doamne! Pt k ar arata, nu stiu gay! conversi oricum de orice fel sunt mai feminini! Pt baietii cel mai bine merg ghetele de la nike sau skateri!

Funda, plls:***

| UnidoxTheSolutab a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care baietii nu poarta fuste colanti pantofi cu toc!

| UnidoxTheSolutab a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care baietii nu poarta fuste colanti pantofi cu toc.