| XatomisX a întrebat:

De ce daca ne prindem parul in coada pica cam rau?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat. Sant prostii zise de lume.

| Liviu a răspuns:

Aiurea,iti spun eu de ce cade, pentru ca atunci cand il legi, automat il strangi, intelegi?
Cateva fire e imposibil sa nu iti cada, crede-ma asa pateam si eu laughing
il prindeam frumos in coada, cand dadeam jos elasticu il dadeam cu 3 4 fire de parhappy
Eu cand ma spalam pe cap imi cadeau fire de par de le numaram pe degetele de la mainihappy
E ceva normal sa pice.

| Musique a răspuns:

Părul nu cade decât la pieptănare, și atunci doar dacă e mai slab.