| Nikolle13 a întrebat:

Cum am incaput scoala si majoritatea fetelor d ela mine din clasa au parul lung inclusiv eu doamna diriginta ne-a spus sa ne prindem parul in coada impletita,dar noua nu ne place asa ca nu stim ce sa facem,cum sa ne aranjem parul,in afara de coc ca sunt plictisita de el, ce sfaturi de dati? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| gicubezereu a răspuns:

Cerei ajutorul mamei tale ea precis stie si chiar daca nu stie cea ce este aproape imposibil cerei ajutorul bunicii caci ea suta la suta stie, sau poti intra pe google si sa cautzi, de asemenea pe youtube sunt multe forme de gitze si explicatzii. astept funda, damio terog imi trebuie foarte tare. mersi anticipat.