| anonim_4396 a întrebat:

De ce daca port parul si bretonul in partea dreapta varfurile incep sa se strambe nu stau drepte, daca il dau in partea stanga parul si bretonul sta altfel si imi stau varfurile perfect drepte.Din ce cauza se intampla asta?

2 răspunsuri:
| Four a răspuns:

Asa s-a invatat parul,de exemplu eu il port in partea dreapta, si imi sta perfect, dar cand il dau in partea stanga, pur si simplu nu-mi sta asezat deloc, fiind ca s-a obisnuit sa stea intr-o anumita pozitie...

| IlisanVlad a răspuns:

Trebuie sa astepti o vreme, pana se obisnuieste parul.E perfect normal