| lextim a întrebat:

Sunt creata dar cand imi indrept parul de ce varfurile peste cateva minute nu mai stau drepte si firele sunt in toate partile. adica sunt foarte electrizate. oare care sa fie cauza? cum pot sa am parul perfect drept pentru toata ziua? daca stiti produse sau placi bune pls spuneti-mi:* funda

7 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Foloseste un balsam cu o actiune anti statica http://www.atshopping.ro/......search.php si eventual si niste produse de styling - gel spray http://www.atshopping.ro/......search.php

| lollitha a răspuns:

Il ai tocit de aiawinking
aceeasi problema o am si eu
de fapt am avut`o
acum mi-am tuns varfurile si vreau sa imi sch si look`ul

funda?; x

| t0xic1girl a răspuns:

Foloseste ceara de par dupawinking la mine functioneaza:d

| lextim explică:

Lollitha, nu-l am tocit, acum 2 saptamani mi-am tuns vreo 10 cm.

| gux2 a răspuns:

Placa subtiaza parul si de aceea parul se electrizeaza mai repede.Incearca spuma de par sau fixativ si ai grija ca placa sa aiba putere.Sa aiba capacitatea de a se incalzi puternic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai
eu zic sa te dai cu spma de par inainte sa te indrepti, te piepteni cu un pieptene cu dintii rari, te indrepti la par si apoi unde sunt firele electrizate dai cu ceara de par. spuma de la intesa e in jur de 10 lei si ceara 13 lei. Bafta:Xkiss. Funda:X?

| Chloé_9908 a răspuns:

Şi eu am părul la fel ca tine. Şi am o placă foarte bună. Adevărul este că părul meu stă drept cam 6-7 ore. Dacă dau de umiditate, face spooff şi începe să se onduleze.
Placa mea este din Italia. Este de la Bellissima Imetec. Ţi-o recomand.
PS: nu sunt aceaşi Lollitha ca mai jos [she's fake].