| ionut7 a întrebat:

De ce, de ceva vreme, baietii poarta blugi stramti laughing?

10 răspunsuri:
| Blondda a răspuns:

Acum sincer, carei fete nu ii place un baiat care arata bine si se imbraca bine? degeaba esti frumos daca te imbraci urat. si blugii aia arata bine pe aproape orice baiat.

| PredatoR a răspuns:

De gayhappy

| KyraW a răspuns:

Sa-si arate sensibilitatea, forma frumoasa (cica) a piciorului si pentru ca nu sunt in stare sa ia decizii pentru ei, si se imbraca dupa revistele de moda.

| ForbiddenDreams a răspuns:

Ca sa-i placa pitipoancele.

Răspuns utilizator avertizat
| cosmin333 a răspuns:

laughing este o intrebare foarte buna.Din punctul meu de vedere acest lucru este datorat modei care revine din urma. Poate stii ca in urma cu cateva sute de ani in anglia in special acest tip de pantaloni era foarte popular...winking

| 4drian a răspuns:

Cica este la moda.Asa vad ei la altii.nu trebuie sa-ti cumperi si tu daca nu-ti plac.

| JSmith a răspuns:

Dau mai bine pe corp blugii stramti laughing iar cei mai largi sunt de moda veche

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Moda asta...laughing Unii exagereaza laughing

| NamelessGirl a răspuns:

Pentru ca probabil le place, si arata mai bine cu blugi stramti laughing happy