| anonim_4396 a întrebat:

De ce Diana,tipa blonda,e mai urata decat Heather, cea satena care zambeste? http://www.flickr.com/photos/94932573@N03/
Ce o face pe Heather mai tragatoare categoric? Toata lumea o alege in fata Dianei.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Mie mi se pare mai frumoasa Diana.

| arbl07 a răspuns (pentru Kasia):

Asa si este! mult mai frumoasa! ochii mai mari si fata mai reusita.Heather nu are nimic special.

| arbl07 a răspuns (pentru arbl07):

Si nici pe departe bulbucati. poate pentru alte fete care crapa de invidie or fi! lol

13 răspunsuri:
| BiancaStoran a răspuns:

Heather zambeste, pare ca e mai prietenoasa. Unui om ii priesc persoane zambarete, e o chestie psihologica, nu neaparat ca e urata

| TrendyHedgehog a răspuns:

E important ce stare iti inspira persoana la care te uiti.Heather e vesela, imi inspira fericire, optimism in timp ce tipa blonda imi inspira o stare de neliniste, pare agitata.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu inteleg care e problema ta? Imi e ciuda? Uite care-i ideea, cineva a pus o intrebare, eu mi-am spus parerea.Ce am facut gresit? E problema ta de cine iti place, mie personal imi placea de Heather.Ai vreo problema? In a doua poza (de atunci caci acum sunt alte poze)Diana avea ochii bulbucati de pare o urmarea cineva.Chiar nu inteleg de ce simtiti nevoia sa comentati si sa va luati de altii FARA ROST.

| arbl07 a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Diana avea ochii bulbucati? Chiar ca esti invidioasa! Lol.Ok. Fara rost vorbesti tu.Se vede ca te simti vinovata.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Acu am observat ca tu esti tipa blonda.Se vede ca nu iti place sa primesti pareri diferita de a ta, te agiti prea tare, sincer as vrea sa stiu de ce ai postat aceasta intrebare.

| Marylol a răspuns:

Mie imi par amandoua dragute

| buburutza0431 a răspuns:

Buna! Ea este mai frumoasa deoarece este mai plina de viata, nu este stresata si zambeste dar dupa parerea mea amandoua sunt frumoase! Funda? happy

| anonim_4396 explică (pentru buburutza0431):

Vrei sa ma faci invidioasa pe heather? te simti mai bine?

| buburutza0431 a răspuns:

Numai tu stii, Diana! Mi-am dat seama ca tu esti de la numele de pe Tpu..Chiar imi pare rau pentru tine si crede-ma ca viata merge inainte orice s-ar intampla..Lasa trecutul la oparte si priveste cu ochi buni viitorul. Daca tu te vei gandi tot timpul la trecut, degeaba traiesti in prezent.Ai incredere in tine! Sper ca te-am ajutat si stii tu ce ai de facutwinking!

| anonim_4396 explică (pentru buburutza0431):

Cu atata rautate gratuita si invidie in jur, e greu sa fii fericit.mi-ar fi placut sa fii sincera sa nu minti pentru ca ai mintit la primul raspuns.nu este mai frumoasa decat mine! am glumit.

| buburutza0431 a răspuns:

Se pare ca m-ai inteles gresit...Nu am vrut sa te fac invidioasa doar am vrut sa raspund la intrebare.Si tu ai dat funda unei persoane care cine stie ce minciuna gogonata a spus. Apropo, m-am uitat pe profilul tau si am vazut ca ai ceva cu aceasta Heather! Ai pus nu stiu cate intrebari despre ea.Si dupa ce ca mai ai ceva cu ea, m-ai te si lauzi! Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun si sa stii ca tu nu ai de unde sa stii daca am mintit sau nu.
P.S:Scuze, nu am vrut sa o dau spre cearta si sper sa nu te superi pe mine...