| andreeaeml1200 a întrebat:

De ce femeile blonde naturale, cand sunt tinere arata foarte bine, dar cand imbatrânesc, arata mult mai urate si batrâne?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hai sa mergem in norvergia sa vedem daca sunt urate alea batrane, un om care face sport, se ingrijeste va arata bine la fizic desigur ca asimetria fetei este baza frumuseti, la geometrie ai invatat despre simetrie banuiesc, stii care e gold number? https://www.fixclinic.ro/......-estetica/

| Violleta2022 a răspuns:

Asa este!
Nu cunosc o explicatie stiintifica, dar cred ca-i legata de pigmentul pielii, care imbatraneste si se usuca mai rapid ca la brunete.

| Hyperion7 a răspuns:

Eu cred ca ți se pare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil datorită pigmentului pielii.

| Goddessss a răspuns:

încetează cu întrebări stupide.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Esti blonda natural?

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

Da.
blond nisipos.

Răspuns utilizator avertizat
| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Nu mi se pare