| Miruna0909 a întrebat:

De ce fetele blonde au mult succes la baieti, se indragostesc toti de ele, dar in schimb daca vor sa aiba prietene, nu au, din cauza faptului ca fetele nu le suportă, iar daca esti brunetă sau satena, fetele vor sa fie prietene cu tine, dar la baieti, succesul e asa si asa (adica nu prea atragi priviri)? De ce se intampla mereu asta?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Unele brunete sunt geloase pe blonde.

| Simpatic a răspuns:

Nu toate fetele blonde au succes la baieti, conteaza cum arata overall, nu doar culoarea parului, mie imi plac cele brunete de exemplu
cand o femeie arata trasnet mai putin conteaza daca este satena, roscata, bruneta sau blonda!

| dullcat a răspuns:

Iar cu generalizarile, observ.Ai observat tu chestia asta in jurul tau in cercul de cunoscuti?

| Furnicuta000 a răspuns:

Barbatii intotdeauna o sa fie atrasi de blonde pentru ca blondele sunt atragatoare si au aerul ala angelic. Bine, daca se incadreaza in anumite norme ca nu toate sunt atragatoare gen unele au 150kg sau se machiaza foarte strident. Cat despre prietenie, nu cred ca e o regula

| KovacsB a răspuns:

Din cauza bancurilor cu blonde.
Care este diferenta dintre o blonda si o oglinda?
O blonda se abureste mai repede.

Ce-si pun blondele la urechi ca sa fie mai atragatoare?
Gleznele….

| Lidia09 a răspuns:

Prostii. Băieții se îndrăgostesc de toate nu contează părul(depinde poate au și ei acolo un etalon de frumusețe în care vor și ca prietena lor să arate la fel) după cum ai văzut în răspunsurile băieților de mai jos fiecare au preferințele lor dar nu doar asta contează, contează și caracterul persoanei. Dacă e isterică și gălăgioasă el nici nu ar mai vrea să te vadă în ochi. Fiecare băiat are gustul său în fete și îți vei găsi și tu pe cineva. În cazul prietenelor este la fel trebuie să fii înțelegător etc, să ai trăsăturile unui prieten și nu contează părul. Deci după câte ai spus tu eu dacă sunt șatenă atunci nu atrag priviri? Serios? Și încă câte priviri atrag. Contează carizma ta. Stai liniștită că nu doar părul contează și nu părul concluzionează tot! Pe cea blondă este cine să o iubească și pe cea șatenă și pe cea brunetă. Îți spun că contează persoana. Ca să te placă cineva trebuie să te placi tu!

| vasileparnaie a răspuns:

Conteaza par sa aiba fratili meu

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Culoarea părului nu este importanta, trebuie sa înțelegem că fie că ești bărbat sau femeie sunt niste criteri după care ne alegem partenerul iar cele m ai importante sunt :
aspectul fizic
caracterul
situația financiară
Cele 3 aspecte nu sunt in ordine dar putem spune că dacă avem una din cele de m ai sus suntem norocoși, pentru că dacă arătăm bine putem sa ne folosim imaginea că sa facem bani
Daca avem un caracter frumos lumea ne vrea aproape și avem multe șanse să ajungem Intr o poziție de succes
Iar dacă avem bani putem sa ne ocupam m ai bine de corpul nostru, și să învățăm cum să fim m ai carismatici

| roberto99tm a răspuns:

Pentru ca fetele care se vopsesc sunt mai curajoase si de fapt nu culoarea atrage ci faptul ca sunt mai sociabile.