| anonim_4396 a întrebat:

De ce in toate reclamele la rimel modelele poarta gene false? Ati observat ca, cu cat se clameaza mai tare ca nu mai avem nevoie de gene false daca ne dam cu acel rimel, cu atata sunt mai babane genele false pe care le pun la ochii manechinelor?

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Posibil sa nu fie toate false, dar cu atitea cosmeticale se poate sa arate asa.Inchipuie-ti ca pentru reclama la casting aleg o fata dotata de la Dumnezeu cu gene lungi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reclama are ca scop exagerarea calitatilor, in general, dar cand este o supraevaluare a calitatii totul devine ridicol.
Uite un sfat pentru gene cu volum, inainte sa aplici mascara, aplica putina pudra de fata peste gene.
Vei vedea diferenta!