| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se preferă pantofi albi de bărbați? Nu văd niciunde o pereche cu o astfel de culoare.

6 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Nu trebuie să fii manelist pentru a avea un stil. Terminați-o cu etichetele aiurea.

| macintosh a răspuns:

Tata a zis ca se murdaresc repede iar ei sunt neglijenti laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la nuntă? Albul este o culoare pretentioasa se murdareste repede si numai la ocazii speciale porti pantofi albi, si o femeie nu merge la servici cu pantof alb, ci doar la evenimente, nunta, botez revelion.

| 7PotDouglah a răspuns:

Albul nu este culoare, iar gramatica ta este cel puțin jenantă. Deci, ești manelist.

| SingleForOne a răspuns:

Chiar nu mă deranjează să-i port în fiecare zi, în același timp având grijă de ei în fiecare zi. Personal, ar fi o experiență foarte faină.

| SingleForOne a răspuns (pentru 7PotDouglah):

Și acesta este un motiv pentru care mulți români plec și nu se mai întorc în țară sau mai fac contact cu alți români, oriunde se întâlnesc. Din cauza personalității toxice și negativiste a multora, adică cei ca voi. Aș dori să fiu patriot, dar când mă gândesc la astfel de atitudini, mă descurajez rapid. Inteligenților.