| anonim_4396 a întrebat:

De Craciun va imbracati elegant (rochita, etc) sau obisnuit? blugi, etc?

12 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

De Craciun stand acasa cu familia ma imbrac obisnuit ...niste blugi si o bluzitza sweet de craciun.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Stiu doar ca am sa port o fusta neagra cu volanase care am cumparato marti:d

| BubuLina999 a răspuns:

Nu. o sa ma imbrac cu ceva care ma reprezinta. probabil ziua voi sta acasa cu familia, ma voi relaxa de ci nu am nevoie de haine sofisticate. poate spre seara sa ies la drum cu prietenii. si cam atat
.

sarbatori fericite:***:*:*::*

| Gentiana a răspuns:

Eu stau acasa cu familia. Dar pentru o iesire ma imbrac putin mai elegant, deoarece este o sarbatoare speciala, numai odata pe an, nu este o zi obisnuita.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Cum petrecerea de Craciun are loc la mine acasa. pijamale!

| bianca a răspuns:

Nici nu stiu sincer

avand in vedere ca e in familie ma imbrac comod

daca vreau neaparat rochita imi iau una mai comoda din lana, mai largutza si colanti

craciun fericit :*

| evelynne a răspuns:

Obisnuit, iar de Revelion imi iau o rochitahappy

| Ciprian a răspuns:

Obisnuit, adica trebuie sa ma simt eu bine

| SMaricel a răspuns:

Da in haine de sarbatoare(elegant)...

| Luanda a răspuns:

Depinde unde si cu cine faci Craciunul. Daca il faci acasa cu familia si cu inca cativa prieteni nu este nevoie sa te imbraci elegant. daca il faci intr-un loc special culume "speciala". e nevoie de costumatie eleganta

| Maria_5356 a răspuns:

Obisnuitbatting eyelashes strampi o bluzita mai lunga.cureabatting eyelashes nimic special. te imbraci sa te simti tu bine :*

| GoguStrigoi a răspuns:

Obisnuit!