| ѕოiℓε01 a întrebat:

De curand am cumparat samponul syoss cel negru cu roz! Vreau sa stiu si eu daca e bun! La incercat cineva dintre voi? Eu am auzit multe pareri si bune si rele acum nu stiu ce sa mai cred!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Diferă la persoană la persoană, eu nu am fost mulțumită de el!
Pa, pa.

| Crs a răspuns:

Eu il folosesc si este super.

| Contrast a răspuns:

La oricare dintre ele, raspunsul meu e HORROR...cred ca au schimbat doar ambalajul, pentru ca dupa ce-l folosesti, parul arata ca si cum nu ar fi fost spalat.
Daca tie iti ajuta, felicitari! happy

| TheDaffodil a răspuns:

Eu folosesc happy... mi se pare foarte ok, dar depinde de tipul tau de par.

| aNdA_4290 a răspuns:

Parerea mea e ca este bunicelbatting eyelashes am avut si syoss rozbatting eyelashes si nu prea imi placea iar acum am syoss albastru si e superbig grin

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Buna! da eu l-am incercat si nu ne intreba pe noi depinde scalpul fiecaruia. eu l-am incercat si e fff bun pentru mine. de cand l-am folosit nu mai am matreata si nici coji in cap. imi dai funda te rog?

| Deea10_8134 a răspuns:

Buna! Eu ma spal cu samponul Syoss de vreo 2 luni si pot sa zic ca este foarte bun.Depinde si ce tip de par ai, dar pentru mine este foarte bun.Eu zic sa il incerci, nu are ce sa-ti faca rauwinking. Baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai rele sampoane/le am aruncat dupa prima spalarerolling on the floor))))))) sunt groaznice de duzina oribile.decat sa le folsoeti mai bine iti speli parul cu sapunlaughing))) sunt sigura ca cei ce le lauda sunt anume pusi sa faca o impresia buna(sar falsa)despre ele