| Ирина19 a întrebat:

A incercat cineva samponul Syoss? Ajuta ceva?
Mersi

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Eu l-am incercat... Pai 2 saptamini si til face moale dar nu straluceste... insa arata foarte natural

| zuzuke94 a răspuns:

Depinde de parul tau! Mie una nu mi-a placut deoarece la 2 zile deja mi se ingrasa parul foarte tare. dar tu vezi cat de bun iti e tie. fiecare cu tipul lui de par happy

| roxxy202 a răspuns:

Nu l-am incercat, dar e cam scump si sa nu uitam ca dupa sampon urmeaza balsamul de par.Asa ca faceti voi socoteala. Dar daca ne este de folos si sumtem multuimite de el, merita...happy