| anonim_4396 a întrebat:

De multa vreme am un punct rosu pe nas sad nu stiu ce e, il am de mult parca ar fi sub piele raised eyebrows credeam ca e cosh si n`am bagat de seama dar deja devine enrvant, nu stiu de la ce e, s`ar putea sa fie vreo urma de la vreun cos? cum as putea sa-l fac sa dispara?

9 răspunsuri:
| Andr7687 a răspuns:

Si eu am avut asa ce va tot pe nas. Va disparea. Dar nu trage de el!

| alixutza a răspuns:

Draga mea simplu cred mie asa mi-a trecut dai cu rostopasca daca merge e bine daca nu sorry pentru raspuns

| fluturas2 a răspuns:

Pai nu stiu daca este de la vreun cos. urmele de la cosuri nu raman pe fata.adica marea majoritate al lor iar probabil daca ar ramane nu ar arata ca un simplu punct rosu. poate ar trebui sa mergi la dermatolog mai bine pentru a afla cu adevarat ce este daca acest lucru te ingrijoreaza

| adriangabor92 a răspuns:

Cos

| Ghost a răspuns:

Cred ca ai stat prea mult cu nasu in cur la una dar trece

| blackporcelain a răspuns:

Am aceiasi problema doar ca eu am o uma mare pe frunte si nu stiu ce sa ma mai fac eu ea, am incercat cu detoate, sper sa merg sa ma bronzez ca poate daca se inegreste pielea scapde el :*

| BeautyTeacher a răspuns:

Ia un cub de gheata si pune-l acolo.Altceva nu prea vad ce poti sa faci.

| y89 a răspuns:

Si eu am unul tot pe nas de doi ani deja. Nu stiu de la ce e, aseara l-am bazait si parca mai mare s-a facut laughing Tot trag de mama sa mergem la dermatolog dar nici nu ma baga in seama laughing

| Frida217145712758 a răspuns:

. si eu sunt in aceeasi situatie de 2 ani si cv.:)) il urasc. dar il acopar cu fond de ten si nu se observa.
n'am fost la dermatolog pana acum, dar cred ca voi face o plimbare cat de curand.
.am gasit o fata cu aceeasi problema si rezolvarea m'a pus pe ganduri.

http://www.zambesc.com/cum-scapi-de-o-pata-rosie-de-pe-nas/