| Anddreeaaada11 a întrebat:

Cum scap de punctele rosii de pe picioare? straight face Ma chinui de multa vreme cu ele, nu mi-au mai trecut de nu situ cand, imi sunt pe piele permanent, la fiecare fir de par este un punct de`asta rosu, peste tot, m`am saturat cate creme am incercat si epilat cu ceara, uleiuri si mai stiu eu ce. Stie cineva ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| danutzadanydany a răspuns:

Buna.asa am patit si eu dar erau de la epilator pentru ca imi cresteau firele de par in piele.As zice sa incerci cateva zile sa te dai cu ulei de masline, iar cel mai bun este cel natural