| Amyyyyyyy a întrebat:

De pe ce site [ gen okazii sau eMAG, mercador] pot sa cumpar un lant asa : http://www.youtube.com/watch?v=vwGMNUVCqbQ&list=UU5lbqlK quDWwxqspn0WGjuA cum il are tipa blonda la gat.
Am nevoie de ajutor urgent.Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Camelisa a răspuns:

Buna, cred ca am vazut in magazinul de la takko sau de la h&m nu mai stiu exact, incearca pe siteurile lor poate gasesti.

3 răspunsuri:
| numedeutilizator a răspuns:

Gasesti mai degraba la un magazin unde se vand chestii de argint, aur.

| Amyyyyyyy explică (pentru numedeutilizator):

Am cautat si nu am gasit.

| numedeutilizator a răspuns (pentru Amyyyyyyy):

Cum sa nu existe? in orasul unde locuiesti, in centru, poate poti sa desenezi imaginea si sa mergi cu un model si se poate face pe comanda. e un model nou. si mie imi lace si chiar am vazut unul asemanator ieri la vocea romaniei, super bine arata