| Frida1 a întrebat:

De unde as putea cumpara Mascara Mega Effects Avon? Stiti cumva cand va aparea in brosura?

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Diana_Didona_1975 a răspuns:

Apare in brosura noua, de pe data de 15 august. Preţul din brosură este de 24.99 lei.
As putea vinde si mai ieftin, daca cineva cumpara mai multe mascara, pentru prietene, sau daca pe lânga mascara mai comanda si alte produse.
Ca reprezentant, s-a putut comanda si in brosura actuala şi eu deja am luat-o şi am si vândut. Este minunata.