| Dayanna1998 a întrebat:

Buna fetelor! Ce mascara ati alege din brosura Avon, am doua varianta Mascara SuperExtend Extreme sau Mascara Spectra Lash? Ofer fundita la cea mare raspunde cel mai explicit:*. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Din brosura le-am avut pe toate dar dintre cele mai bune sunt mascara superfull si spectralash. Pe locul 2 supermagnify si supershockmax. Pe locul 3 supercurlacios si cel cu particule aurii

2 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Cea mai buna mascara de la avon e supershock. are perii destul de desi incat genele nu se lipesc. le da un volum mare si daca insisti la capete le face si destul de lungi... daca vrei ceva doar pentru lungime alege superextend

| gianyg a răspuns:

Pai...sunt diferite. Ce vrei volum sau lungime? Prmul este pentru lungime si al 2 lea pentru volum.