| Twiiix a întrebat:

De unde as putea si eu sa imi cumpar jacheta tip Basseball, pentru fete, Skate shoes ieftini si sapca full cap?
Dau fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Te referi la jachetele tip colegiu? Nu prea am vazut de fete, dar ai una aici de baieti.
http://www.okazii.ro/......a124054174
S-ar putea sa vina si mai bine daca e mai larga. Depinde ce marime porti tu. :)
Daca nu, arunca o privire pe site-urile celor de la Zara, PullandBear sau Bershka, pe acolo am mai vazut cateva. Bafta!

4 răspunsuri:
| Twiiix explică:

Ps. Precizez ca stau In Botosani, dar de preferat, de pe internet

| gangono73 a răspuns:

Pai jacheta nu stiu de unde scuze. In caz contrar ai putea sa-ti iei shoes si sapca de pe urban.ro sau de pe BMXmagazin.ro. Acolo gasesti de toate de cea mai buna calitate. P.S. asta e parerea mea.

| HDJJ a răspuns:

Pai din New Yorker gasesti o jaceta.Nu este scumpa. Costa intre 2 MILIOANE si 4 milioane.