| cocosnucifera a întrebat:

De unde mi-as putea cumpara cercei cu clips pentru banchet?

PS. nu am gauri si sunt din Bucuresti

HELP! funda happy

Răspuns Câştigător
| Lexus28 a răspuns:

La Cocor, la Plaza sau daca nu ai atatia bani atuncu du-te in IDM si chiar la Cora. La Lujerului am vazut asemenea cercei, erau chiar draguti. Sau e pe partea cu Intercontinentalu', cum te duci in Piata Romana, o librarie la parter (nu mai stiu exact cum ii zice), e si cafenea inauntru, iar la etaj sunt numai standuri cu bijuterii. Este inainte de Inna Center.

1 răspuns:
| misumisu a răspuns:

Ti-as recomanda gaura, dar daca vrei se gasesc la bijuterie si la librarii.