| 1234abcd a întrebat:

De unde (online) pot cumpara o pereche de converse (originali si noi)? dar sa fie cel mai acceptabil pret

7 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Originale.ro Sunt si conversi la preturi aproape ca in magazine, dar sunt 100% originale, au certificate de originalitate.

| Jipa95 a răspuns:

Intra pe originals.ro, vei gasi acolo, este un site recunoscut. Pe alte site-uri, ai putea sa-ti iei teapa, nu sti daca sunt contrafacuti, asa ca eu in locul tau n-as risca.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

:)) dupa site va dati si voi seama ca e o facatura nu:)))? intra pe http://www.ebay.com/ si gasesti detoate:) la orice pret

| JustMe69 a răspuns:

Originals.ro sau officeshoes.ro. Sunt produse 100% originale.